Velká žardiniéra tvaru akvária v evropské montáži
kamenina, smetanová, krakelovaná glazura, malba pestrými emaily, motivy dam se sluhy v zahradě s kvetoucími pivoňkami, Japonsko, Sacuma, montáž mosazná se zbytky zlacení, ucha ve tvaru gryfů, konec 19. století, výška 34 cm, šířka 50 cm (Su)
24.11.2018 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |